Юні представниці клубу ОМСКГ "Закарпаття" відзначились на турнірі з художньої гімнастики "Україночка"

26/06/2015 - 13:17
турнір з художньої гімнастики "Україночка"

Перший всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Україночка» відбувся у місті Коблево. Участь у ньому взяли 380 дівчаток (32 команди) з різних куточків України.

Оксанка Немйо і Крістінка Куцук із Закарпаття стали одними з найграційніших і професійніших (у своїх категоріях) спортсменками.

І нехай дівчаткам усього лише 4 і 5 років відповідно, попереду у них – велике спортивне майбутнє. Усього у закарпатській команді – 16 спортсменок, 11 з яких привезли додому відзнаки. Окрім двох перших, закарпатська команда виборола чотири других і п’ять третіх місць.Мама маленької Оксанки розповілаЮн, що дівчинка займається гімнастикою усього півроку, а тому на перемогу родина не особливо сподівалася.

«Суперницями Оксани були дівчатка із сильних команд. Тому для нас її перемога була несподіванкою, але такою приємною! Сама ж вона була з самого початку була переконана, що отримає «золото». Тож, думаю, це відіграло дуже важливу роль у нашій перемозі», – сказала Оксана Немйо і додала, що талант до гімнастики півроку тому розгледів тато, який і записав дитину на заняття.

Президент Закарпатської обласної федерації з художньої гімнастики Валентина Плавайко зазначила, що в Мукачеві (переможниці саме з цього міста) художньою гімнастикою займаються лише другий рік.

«У нас раніше діти не мали змоги займатися цим видом спорту, хоча зацікавленість з боку і батьків, і дітей була. Тому ми вирішили відкрити наше відділення. Наші результати якраз добре видно на наймолодших спортсменках, адже вони почали займатися на рівні з усіма в Україні однолітками», –прокоментувала Валентина Плавайко.

Отже, перемоги привезені додому, але розслаблятися ні тренери, ні дівчатка не збираються. Вони уже готуються до Чемпіонату України, який відбудеться в Ужгороді з 22 по 26 липня.

goloskarpat.info

Комментарии
Отправить комментарий
Смайлы
:):D:bigsmile:;):p
CAPTCHA
Вопрос для проверки. Если не хотите его видеть, зарегистрируйтесь - это просто.